Bauer Vapor X2.9 S19 senior

TOP 21 v kategorii Brusle na led

Bauer Vapor X2.9 S19 senior

Brusle Bauer X S23 SR kombinují technologie Vapor a Supreme a poskytují dokonalý výkon. Popis : Díky středně tvrdé podrážce a svršku nabízí stabilitu a flexibilitu. Jazyk...
4 398 Kč

Kačenky
Výkonnostní třída
pro pokročilé

• , zakoupeno v Bauer Hockey

Díky poradenství na prodejně Bauer Ostrava, kde jsme prokonzultovali a porovnali více typů bruslí i s ohledem na "omezený rozpočet", mi za ty peníze přišly jako skvělá volba kterou mi potvrdil i prodavač.
    Zatím mám v nových bruslích odehráno jedno utkání. Jsem spokojený jak s typem bruslí tak i výběrem správné šířky brusle. Přecházel jsem z EE na D. Noha krásné drží v botě a nikde nic netlačí.

• , zakoupeno v Alza.cz

Objednal jsem z Alzy a nepřišli mi hráčské brusle ale brankářské.

• Dobrý poměr cena/výkon, skvělá volba pro žákovský výkonostní hokej

Kačenky
Výkonnostní třída
pro pokročilé

Popis :

Díky středně tvrdé podrážce a svršku nabízí stabilitu a flexibilitu.

Jazyk z plsti o hmotnosti 30 oz chrání a poskytuje pohodlí vašim nohám.

Držák TUUK LS Pro II zajišťuje vynikající výkon.

Robustní vnější materiály TPR a standardní špička.

Polstrování kotníku z paměťové pěny pro větší pohodlí.

S.Stainless Runner pro hladkou jízdu.

Brusle nabízí dokonalou kombinace pro optimální hraní.

Brusle se mohou tepelně tvarovat.

• , zakoupeno v Alza.cz

Objednal jsem z Alzy a nepřišli mi hráčské brusle ale brankářské.

• Dobrý poměr cena/výkon, skvělá volba pro žákovský výkonostní hokej