Bauer Supreme 180 Senior

Kačenky
Výkonnostní třída
pro profesionály

• , zakoupeno v HOKEJSPORT.CZ

• Velmi povedena konstrukce brusle vcetne pouzitych materialu. Skvela ochrana a podrzeni nohy v brusli... Váha bruslí...
    • O neco delsí tvarování vnitrku i po nahrati v peci.

Brusle super

• , zakoupeno v eoshop.cz

• velmi dobrá kvalita a nízká cena
    • model je loňský a dostupnost velikostí značně omezena

Produkt znám a chtěl jsem kvalitu za nízkou cenu.
    výrobek jsem vyzkoušel, ale bohužel mi nesedí a trochu tlačí bota na jedné noze, proto jsem musel vrátit a žádat výměnou za novější produkt v mé velikosti a doplatek.
    Nový produkt ještě nedorazil a nemohu hodnotit.

• , zakoupeno v jbsport.cz

• Tuhá brusle
    • Nízká hmotnost
    • Na moji nohu dokonale sedí
    • Skvělý poměr cena/výkon
    • Možná by mohl být malinko víc vyztužený jazyk, ale komu by to chybělo může sáhnout po modelu 190 nebo MX.

Brusle z řady Bauer Supreme mi ze všech současných modelů nejlépe sedly na nohu, to byl hlavní důvod, proč jsem je zvolil. Konkrétně model Supreme 180 mi přijde jako model s nejlepším poměrem cena/výkon.
    Po prvních trénincích musím říct, že se mi daleko lépe bruslí, než v mých starších bruslích RBK. Jsem zatím maximálně spokojen.

Určení
Brankářské
Kačenky
Výkonnostní třída
pro profesionály

Seniorská brusle Supreme 180 je vhodná pro hráče na vrcholové úrovni. Tedy zvládne denní nápor tréninků a zápasů, které absolvuje hráč třeba i extraligy juniorů., kde je tato brusle velmi populární.

Neváhejte a využíjte bezkonkurenční nabídky! Na českém trhu nenaleznete za tuto cenu, tak kvalitní brusle jako Supreme 180 v tomto e-shopu!

Použité technologie:

Vnější materiál - speciální 3D tvarovatelný kompozit Curv umožňuje brusli, aby se dokonale vytvarovala jak ze vnitřku brusle, tak i ze zevnějšku. Tento kompozit nalezneme pouze na top modelech značky Bauer ani top modely konkurence nepoužívají kompozit, který je schopný přízpusobit se noze i ze vnější strany nejen výstelkou brusle.

• , zakoupeno v HOKEJSPORT.CZ

• O neco delsí tvarování vnitrku i po nahrati v peci.

Brusle super

• , zakoupeno v eoshop.cz

• velmi dobrá kvalita a nízká cena
    • model je loňský a dostupnost velikostí značně omezena

Produkt znám a chtěl jsem kvalitu za nízkou cenu.
    Nový produkt ještě nedorazil a nemohu hodnotit.

• , zakoupeno v jbsport.cz

• Tuhá brusle